Yıldırım Kimya
aboutinfo
NEDEN BİZ ?
Güvenilirlik
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermeyi hedefleyen bir duyarlılığa sahip olmakla beraber onlarla uzun soluklu partnerlik ilişkisi kurarak değişen ihtiyaçlarını anında, güvenilir bir biçimde karşılamak en önemli görevimizdir.
Çözüm Odaklı
Müşterilerimize her zaman destek vererek, müşterilerimizin yaşadığı sorunlarda onlara kalıcı çözümler geliştirmektir.
Zamanında Teslimat
Tecrübeli ve dinamik teslimat ekibimiz ile zamanında ürün tedarik ederek partnerlerimize hız kazandırıyoruz.
Tecrübe ve Kalite
Alanında uzman ekiplerimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile devamlı ve inovatif çözümlerle fark yaratıyoruz.
YILDIRIM KİMYA

Bursa’da faaliyetlerine 1930’lu yıllarda tuz sektöründe başlayan Yıldırım Kimya, bugün kimya alanında ülkemiz endüstrisine çeşitli üretim ve tedarik hizmetleri sunuyor. Dünya standartlarında kaliteli üretim yapan kurumların yapısal özelliklerini bünyesinde bulunduran Yıldırım Kimya, ithalatı azaltan çalışmaları sayesinde, ülkemiz ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor. AR-GE çalışmaları ile ülkemiz kimya ve tarım endüstrilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Yıldırım Kimya, inovatif yaklaşımlarına hızla devam ediyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yüksek kalitedeki geniş ürün yelpazemiz ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak ve arttırmak müşterilerimizin üretim ve gelişim süreçlerini hızlandırıcı çözümler üreterek sürekli çözüm ortağı olmak, karlılığı artıracak gelişmeleri takip etmek ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, belirlenen hedefler, yasal mevzuatlar, müşteri talepleri doğrultusunda sürekli gelişmeyi taahhüt ederiz.